Blog

Blog - Cestování s Birki

Cestování s Birki

V této sekci sdílíme fotografie z cest našich zákazníků. Na fotografiích je vidět, že hole Birki lze použít v jakémkoliv prostředí – na horách, v lesích, na loukách, u moře, ale také třeba i na sopce.

Zobrazit článek


Blog - Nordic Walking

Nordic Walking

Nordic Walking je druh cvičení, který byl vyvinut ve Finsku. Na základě techniky používané při trénování běžeckého lyžování je cílem NW vylepšit vaši pravidelnou chůzi přidáním více cvičení horní části těla pomocí tlaků paží při chůzi. To zvyšuje počet použitých svalů, zvyšuje aerobní aktivitu a zlepšuje zdraví. Abyste mohli těžit z výhod tohoto typu sportu, možná se budete chtít naučit, jak správně provádět severskou chůzi. Tato aktivita vyžaduje, abyste při pohledu dopředu drželi rovné záda, pohybovali rukama kyvadlovým pohybem a pomocí Nordic walking holí tlačili od země větší silou. Budeme se snažit Vám poskytnout přístup ke všemu, co jsme se naučili a co vše víme o NW, abyste se o tomto sportu mohli dozvědět také více.

Zobrazit článek

Rodinná firma

Od roku 1995

Český produkt

Světová kvalita

BIRKI, spol. s r. o.

U Bělidla 926/3, (mapa)
Jeseník 790 01,
Česká republika

+420 778 068 830 (dostupnost pondělí až pátek od 9:00 do 14:00)

Jsme na sociálních sítích


Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: