Ondřej Bank
Ondřej Bank MR ČR 2010 - Špindlerův Mlýn
[photo Marek Schromm]
Ondřej Bank
Ondřej Bank MR ČR 2010 - Špindlerův Mlýn
[photo Marek Schromm]
Ondřej Bank
Ondřej Bank MR ČR 2010 - Špindlerův Mlýn
[photo Marek Schromm]
Lucie Hrstková
Lucie Hrstková MR ČR 2010 - Špindlerův Mlýn
[photo Marek Schromm]
Lucie Hrstková
Lucie Hrstková MR ČR 2010 - Špindlerův Mlýn
[photo Marek Schromm]
Previous
Next

První závod SP 2013: Krýzlovi utekl postup o čtyři setiny, Bank se vrátil v dobré náladě

Zveřejněno v racing team
Napsal(a)  | sobota, 03 listopad 2012

Vstup do sezony Světového poháru v alpském lyžování mají za sebou už i BIRKI RACERS. V rakouském Söldenu (28.10.2012) startovali v obřím slalomu Ondřej Bank a Kryštof Krýzl. Bblíže postupu do druhého kola byl Kryštof, kterému na 31. místě utekl postup o pouhé čtyři setiny vteřiny. 

Kryštof byl v cíli viditelně zklamaný, věděl, že postup mu na 31. místě unikl neskutečně těsně. „Čtyři setiny není skoro nic, je to fakt smůla. Neměl jsem potřebný drive, v podstatě už na startu mi tak nějak hlavou proběhlo, že to nebude asi úplně dobrý. Navíc jsem byl hned po prvních pár brankách dost unavenej, prostě to dneska nebylo ono,“ hodnotil Kryštof v cíli svůj výkon. „Pista byla trochu rozbitá a já se navíc teď nějak necítil ve své kůži. Než jsme do Söldenu přijeli, tak jsem pár dní doma ležel s nějakou lehkou virózou, to mi taky moc nepřidalo,“ zamýšlel se Kryštof nad důvody, které ho stály postup do druhého kola.  utno podotknout, že startoval s číslem 46, takže podmínky na trati také neměl ideální. „Na druhou stranu to není žádná tragédie, tady v Söldenu jsou to první závody, všichni to berou tak nějak s rezervou. Teď chci potrénovat slalom a uvidíme, jak to půjde dál,“ plánuje Kryštof další přípravu. 

Ondra Bank skončil v prvním kole na 38. místě a v cíli byl relativně spokojený. Do závodu šel totiž za zcela improvizovaných podmínek. Po porodu syna Alberta přijel do dějiště Světového poháru tepre večer před startem. „Já jsem spokojenej. Když vezmu v potaz tu zraněnou čelist, která mi narušila přípravu, a narození Alberta, tak jsem, myslím, jel docela slušně. Jsou to první závody v sezoně, takže se to teprve všechno ukáže,“ věří Ondřej Bank. Podmínky v Söldenu jsou teď příznivé a Ondra toho chce využít. „Je to tady teď dobrý, takže tady asi pár dní zůstanu a ještě trochu potrénuju. Přítelkyně je s tím smířená,“ usmívá se „Bany“ po závodě.

Děkujeme za reprezentaci BIRKI RACING TEAMu a držíme palce do dalších závodů!

Naposledy změněno sobota, 03 listopad 2012 12:31

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

O nás se můžete opřít!

BIRKI - sport poles producer;